St­ra­te­jik Plan­la­ma Grubu Top­lan­tı­sı dü­zen­len­di


Niğde İl Sağ­lık Mü­dür­lü­ğü­ne bağlı Halk Sağ­lı­ğı Hiz­met­le­ri Baş­kan­lı­ğın­ca ili­miz has­ta­ne­le­ri­nin yö­ne­ti­ci­le­ri ve TSM Baş­kan­la­rı­nın ka­tı­lı­mı ile ge­be­li­ğe bağlı ge­li­şen komp­li­kas­yon­lar­da, an­ne­nin ve be­be­ğin ya­şa­mı­nı teh­li­ke­ye gir­me­si­ni ve zarar gör­me­si­ni ön­le­mek ama­cıy­la Sağ­lık Ba­kan­lı­ğı ta­ra­fın­dan baş­la­tı­lan “Acil Obs­tet­rik Bakım Prog­ra­mı” kap­sa­mın­da “Çe­kir­dek Ekip St­ra­te­jik Plan­la­ma Grubu Top­lan­tı­sı” dü­zen­len­di.
Niğde İl Sağ­lık Mü­dür­lü­ğü’nden ya­pı­lan açık­la­ma­da, “Anne ve bebek ha­ya­tı­nı teh­dit eden, acil mü­da­ha­le ge­rek­ti­ren komp­li­kas­yon­la­rın ge­liş­me­si du­ru­mun­da ve­ri­len hiz­met­le­re “Acil Obs­tet­rik Bakım Sis­te­mi” denir. Bu sis­tem acil du­rum­lar­da anne ve bebek ha­ya­tı­nı kur­ta­rı­cı plan­la­ma ve ça­lış­ma­la­rı içe­rir.” de­nil­di.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

362 Gazete İçin Uyum Süresi Sona Eriyor
Kurumun görev alanına 2020 yılında dahil olan gazeteler için uyum süresi 31 Mart 2023 tarihinde sona erecek....

Haberi Oku