FLAŞ HABER
SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN

Ulu­kış­la İlçe mer­ke­zi ve köy­ler­de, Kay­ma­ka­mı Osman ŞAHİN, Be­le­di­ye Baş­kan Ve­ki­li Sibel TUNÇ­KA­NAT, tüm kamu kurum ve ku­ru­luş­la­rı­nın yö­ne­ti­ci­le­ri ve per­so­nel­le­ri­nin ka­tı­lı­mı ile Co­vid-19 ted­bir­le­ri kap­sa­mın­da; te­miz­lik, maske ve me­sa­fe ku­ral­la­rı ve tüm iş kol­la­rı ile yaşam alan­la­rı için be­lir­le­nen ted­bir­le­re uyul­ma­sı ge­rek­ti­ği ko­nu­sun­da yol gös­te­ri­ci ve bi­linç­len­dir­me­ye yö­ne­lik de­ne­tim­ler ger­çek­leş­ti­ril­di.
Kaymakam Osman ŞAHİN, açık­la­ma­sı­nın de­va­mın­da şu ifa­de­le­re yer verdi; “Sağ­lık için he­pi­miz için slo­ga­nı ile içiş­le­ri ba­kan­lı­ğı­mı­zın em­ri­zü­ze­ri­ne bugün tüm Tür­ki­ye­de Co­vit-19 den­tim­le­ri ya­pı­lı­yor. Bizde bu mak­sat­la tek­rer­dan sa­ha­lar­da­yız. Tek­rar­dan Co­vit-19 de­ne­tim­le­ri­ni ger­çek­leş­ti­ri­yo­ruz. Ha­ya­tın her ala­nın­da bu ted­bir­le­re uy­ma­lı­yız. İnşal­lah bu ku­ral­la­ra uy­duğ­muz tak­tir­de bu yük­se­li­şin önüne ge­çe­bi­li­riz. Va­tan­daş­la­rı­mız­dan ri­ca­mız. Her zaman ha­tır­lat­tı­ğı­mız gibi maske sos­yal me­sa­fe hij­yen ve ka­la­ba­lık or­tam­lar­dan uzak dur­mu­yu dik­kat et­me­le­ri ge­re­ki­yor. Bu ku­ral­la­ra uyul­du­ğu tak­tir­de Sağ­lık­lı gün­ler bizi bek­li­yor.” Dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

"Anadolu Kadını" fotoğraf yarışması...
Niğde Belediyesi tarafından "Anadolu Kadını" konu başlığında fotoğraf yarışması düzenleniyor."Anadolu...

Haberi Oku